Kleopatra Apartment In Acropolis

  • 58 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Kleopatra Apartment In Acropolis Athene van 58 m² ligt in de Koukaki wijk van Athene, op sechts 15 minuten wandelafstand van de Kleine Metropolitaan en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Het 1-slaapkamer appartement omvat openbare parkeergelegenheid in de buurt.

Het appartement heeft uitzicht over stadsgezichten en bestaat uit een balkon, een kleedruimte en een keuken met airconditioning. Kleopatra Apartment In Acropolis heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.

Om uw comfort te verhogen, heeft de accommodatie een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Het appartement ligt op slechts 1 km afstand van Tempel van de Olympische Zeus en op een steenworp afstand van het Akropoli metrostation. Kleopatra Apartment In Acropolis is binnen 5 minuten wandelen het Juwelenmuseum Ilias Lalaounis en biedt een gemakkelijke wandeling van 20 minuten naar het centrum van Athene. De Akropolis ligt binnen het bereik van de 1-badkamer accommodatie, wat een goede plek is om te bezoeken. De Makrygiannh bushalte is op 350 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Kleopatra Apartment In Acropolis Athene
Roomy And Comfortable Apartment Near Acropolis By Ghh
Mobiele prijsaanbieding

Roomy And Comfortable Apartment Near Acropolis By Ghh

8.8
Fantastisch 33 beoordelingen
50 m van de accommodatie
USD 395 USD 356
per nacht
Mellow Apartment Steps Away From Acropolis And The Metro Station In Koukaki By Lumen Living
Mobiele prijsaanbieding

Mellow Apartment Steps Away From Acropolis And The Metro Station In Koukaki By Lumen Living

9.5
Voortreffelijk 22 beoordelingen
96 m van de accommodatie
Parthenon Crown Penthouse
Mobiele prijsaanbieding

Parthenon Crown Penthouse

8.9
Fantastisch 47 beoordelingen
105 m van de accommodatie
USD 108 USD 97
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    34 km

    Treinstations

    Station Monastiraki
    1,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Winkels/ Commerciële diensten

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Zonneterras

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 11:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Licentienummer00001074502
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Kleopatra Apartment In Acropolis gelegen?
      Kleopatra Apartment In Acropolis is in de Koukaki wijk van Athene gesitueerd, op sechts 15 minuten wandelafstand van de Kleine Metropolitaan.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Kleopatra Apartment In Acropolis?
      Populaire attracties in de buurt van Kleopatra Apartment In Acropolis zijn onder andere het Museum voor Cycladische Kunst, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Kleopatra Apartment In Acropolis te verblijven?
      Een overnachting in Kleopatra Apartment In Acropolis kost €108.
    • Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Ja, het appartement biedt openbare parkeergelegenheid in de buurt aan.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Kleopatra Apartment In Acropolis?
      Restaurants in de buurt van Kleopatra Apartment In Acropolis zijn onder andere Mani Mani en Arcadia Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Kleopatra Apartment In Acropolis?
      Internet is gratis beschikbaar in Kleopatra Apartment In Acropolis.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Kleopatra Apartment In Acropolis?
      Kleopatra Apartment In Acropolis meet 58 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    34 km

    Treinstations

    Station Monastiraki
    1,2 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Kleopatra Apartment In Acropolis Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten